Kurz Základní

6ti týdenní kurz

Co je tu pro vás připraveno?

Postupně ale pravidelně

Protože pravidelné a DLOUHODOBÉ  procvičování bývá tím nejtěžším, chceme vám pomoci a 6 lekcí budete mít k dipozici postupně. Novou lekci připomeneme emailem.

4 videa na týden

Společně KROK ZA KROKEM. Jedna lekce se čtyřmi videi od nejlehčích aktivit s názornými ukázkami doma i venku.

NIC NEMŮŽETE ZMEŠKAT

Pro studium si vyberte čas, který vyhovuje vám. Nápady na AKTIVITY s dětmi zajistíme my.

Vše k dispozici i po zkončení kurzu

Kurz není časově omezen, videa můžete sledovat opakovaně, nebo se k nim vracet.

ŠETŘÍME VÁŠ ČAS

Do 27 tématických videí jsme vybrali ukázky, jak se spolu s dětmi věnovat angličtině třeba i spolu doma.

Výukové materiály ke stažení

Každá z šesti lekcí má svoje téma.  Vše budete mít shrnuto ve výukových materiálech a kartičkách, které si sami můžete vytisknout, tak abyste měli vše snadno po ruce.

Bonusová videa

Jak zapojit Montessori principy do výuky angličtiny nebo jaká jsou nejoblíbenější pohybová cvičení k písničkám od Super Simple Songs a mnoho dalšího.

PODÍVEJTE SE NA NAŠE VIDEA
A ZÍSKEJTE INSPIRACI PRO VAŠE AKTIVITY.

Začněte s námi zdarma

Zkušenosti s kurzem

“Chci podpořit talent na jazyky, který je malým dětem přirozený. Měla jsem strach jestli to zvládneme a nevěděla jsem jak na to. Postupné procházení kurzem mi vyhovovalo, alespoň byl čas vše řádně procvičit. Všechno chce svůj čas, ale jsem ráda že jsme se do toho pustili. Učení doma bez stresu a dojíždění nám vyhovuje. Kurz kombinujeme s poslechem písniček a videí třeba od Super Simple Songs a já i manžel teď víme jak angličinu dále smysluplně rozvíjet.” (Ivana T.)

“Když člověk vidí u druhých jak lze angličtinu zapojit i do denních činností, pak už to jde snadno a výsledky jsou prostě neuvěřitelné. Děti brzy rozumí a začnou s jistotou komunikovat. Stačí si to jen párkrát vyzkoušet a mít inspiraci na očích. Časem je z toho atraktivní hra, která oživí denní rutinu, nestojí čas navíc a umí být užitečná pro děti i rodiče. ” (Jana P.)

ZÁLEŽÍ NÁM HLAVNĚ NA TOM, ABY SI ANGLIČTINU
DĚTI OBLÍBILY A RÁDI SE K NÍ SAMY VRACELY.

SMYSLUPLNÉ A PŘIROZENÉ UČENÍ.

100% Záruka vrácení peněz
14 dní na zkoušku

Všechny naše kurzy si můžete vyzkoušet celých 14 dní. Pokud vám bude připadat, že jste nedostali, co jste chtěli, rádi vám vrátíme 100% kurzovného zpět. Nic neriskujete. Zkusíte si to, a když to bude fungovat, budete pokračovat. Kdyby ne, dostanete peníze zpět.

Angličtina online - základní kurz

3300,- Kč 

2300,- Kč