Kurz Premium

Kurz PREMIUM

Co je tu pro vás připraveno?

Dozvíte se vše najednou

Budete mít HNED přístup ke všem výukovým videím tak abyste snadno objevili téma, které se vám právě hodí.

Pomůžeme vám začlenit angličtinu do denního programu.

 

Sada výukových materiálů

Speciální sadu našich laminovaných kartiček a dalších bonusů pošleme poštou ZDARMA.

Nic nemůžete zmeškat

Pro studium si vyberte čas, který vyhovuje vám. Nápady na AKTIVITY s dětmi zajistíme my.

Zázemí a podpora

Získejte další pomoc a podporu prostřednictvím Skypu nebo na naší uzavřené facebookové skupině. Jednoduše se na nás můžete obrátit i  přímo v kurzu.

Šetříme váš čas

Do 27 tématických videí jsme vybrali to nejdůležitější. Uvidíte JAK konkrétně pracovat V ANGLIČTINĚ S DĚTMI.  Kurz není časově omezen, videa můžete sledovat opakovaně, nebo se k nim vracet.

Přípravu uděláme za vás

Každá z šesti lekcí má svoje téma.  Vše budete mít shrnuto ve výukových materiálech a kartičkách, tak abyste měli vše snadno po ruce.

Bonusová videa

Jak zapojit Montessori principy do výuky angličtiny nebo jaká jsou nejoblíbenější pohybová cvičení k písničkám od Super Simple Songs a mnoho dalšího.

Podívejte se na naše videa
a získejte inspiraci pro vaše aktivity.

Ke každému videu tištěné a laminované souhrné materiály. Praktický obal. Poštovné zdarma.

desky

Zkušenosti s kurzem

“Získala jsem spoustu tipů jak na práci doma se svými dětmi tak do výuky.  Díky speciálním kartičkám teď už děti  samy s lehkostí umí angličtinu použít v běžných denních situacích, třeba při oblékání nebo stolování. Stačí si na angličtinu občas vzpomenout a mít pomoc hned na očích. Smysluplné využití jazyka pak baví i mne a mohu se tak sama zlepšovat. ” (Katka K.)

“Bylo pro nás jednoduché si během dne angličtinu připomenout a staraly se o to děti samy. Stačilo mít nápady na kartičkách po ruce a z videí jsme věděli jak na to.  Jak si u oblíbené hry povídat nebo jak zapojit všechny smysly. Třeba hra “I spy”  se hrála i na oblečení panenek. Děti se tak krásně rozmluvily a braly angličtinu jako součást hry.” (Martina V.)

ke každému kurzu knížka zdarma

Záleží nám hlavně na tom, aby si angličtinu
děti oblíbily a rádi se k ní samy vracely.

Smysluplné a přirozené učení.

100% Záruka vrácení peněz 
14 dní na zkoušku

Všechny naše kurzy si můžete vyzkoušet celých 14 dní. Pokud vám bude připadat, že jste nedostali, co jste chtěli, rádi vám vrátíme 100% kurzovného zpět. Nic neriskujete. Zkusíte si to, a když to bude fungovat, budete pokračovat. Kdyby ne, dostanete peníze zpět.