První krůčky

NEUČTE SE, HRAJTE SI!

KURZ AGLIČTINY PRO DĚTI do 3 let

I VY MŮŽETE BÝT SVÝM DĚTEM PRŮVODCEM

First Steps - kurz a hromada materiálů ke stažení pro celou rodinu

První online kurz angličtiny pro děti  3 leté i mladší vytvořený pro české pedagogy i rodiče s využitím Montessori principů.

Poznávání angličtiny přirozeně a s respektem k zájmům dětí.

CO JSEM PRO VÁS V KURZU PŘIPRAVILA

Více než 45 minut praktických ukázek s dětmi jak se zabavit s angličtinou doma i venku a  hromada materiálů k tisku.

Přehledné kartičky shrnující obsah videí. Nemusíte si dělat poznámky, udělala jsem je za vás.

Deníček My English Diary, kam si můžete zapisovat vše o prvních krůčcích a zážitky z vaší společné cesty za angličtinou.

Album 20ti nejoblíbenějších písniček od Super Simple Songs v mp3 formátu ke stažení s texty i jejich překlady.

TŘEBA JIŽ BRZY ZAŽIJETE TO, CO MAMINKA JANA

„Přestože sama vyučuji angličtinu v kurzech pro dospělé, měla jsem spoustu předsudků co se týče výuky angličtiny u malých dětí, např. že nejprve se musí naučit pořádně česky a až potom anglicky, protože by se mu to pletlo, začal by česky mluvit mnohem později a tak dále. Jsem moc ráda, že mě Eva a její kurz donutil změnit názor. Začali jsme se synem v jeho 1,5 roce, v tu dobu neuměl ani dávat dvě slova vedle sebe česky. Byla jsem překvapená, jak rychle do sebe nasával nová slovíčka a aktivně je používal, písničky a různé aktivity na kurzu se mu moc líbily. Nyní již studujeme pouze prostřednictvím online kurzu, synovi je 2,5 roku a dává dohromady celé věty v angličtině i v přítomném průběhovém čase. Když se na něj otočím a začnu mluvit anglicky, automaticky odpovídá také anglicky. Na český jazyk neměla výuka nového jazyka téměř žádný vliv. Syn dostal obrovskou výhodu do budoucna, angličtina je pro něj nyní samozřejmost. Jsem moc ráda, že jsem změnila názor a nečekala s angličtinou až na školkovou či školní výuku.“ (Jana K.)

Ukázky z praxe

Uvidíte, JAK se hravě zabavit V ANGLIČTINĚ S DĚTMI. Okamžitý přístup ke všem  výukovým videím a dalším materiálům KE STAŽENÍ online. Anglické chvilky snadno začleníte do každodenního programu a většinou se o ně přihlásí děti samy. UNIKÁTNÍ METODA vytvořená s využitím principů Montessori pro české rodiče a pedagogy.

Sada výukových materiálů

Ke STAŽENÍ budete mít veškeré VÝUKOVÉ MATERIÁLY, které vám na cestě kurzem pomohou. Texty, audio s rodilou mluvčí, písničky, Montessori kartičky, nápady na hry, tvoření a Montessori pomůcky s angličtinou, omalovánky s překvápkem, menu na běžný den, knížečku se zvířátky a krásný deníček My English Diary.

Nic nemůžete zmeškat

Kurz NENÍ ČASOVĚ OMEZEN, videa můžete sledovat opakovaně, nebo se k nim vracet. Učíte se, kdy se vám chce a kdy můžete. Nezaskočí vás ani neštovice nebo chřipka. Vše si řídíte sami.  Žádnou lekci nezmeškáte. V  kurzu vám napovím, jak všechny podklady efektivně využít. Poradím a pomůžu, aby vám vaše cesta za angličtinou dělala radost.

Poznávání angličtiny přirozeně a smysluplně

NA-HO-RU nebo UP. Co myslíte, že si pro začátek zvolím?

No jasně, to co je lehčí. A mám pak radost, když se s mámou a tátou domluvím co nejdříve.

Jsme prostě světoví, nepodceňujte nás!

Stačí chvilka během dne a dětem předáte hodnotu na celý život.

Petra: Oba s manželem umíme anglicky dobře a tak nám občasné anglické hrátky přijdou jako příjemné zpestření, které malého navíc mooooc baví. Přejeme synovi, aby učení měl lehčí než jsme to měli my. Navíc jako učitelka v MŠ využiju nové nápady i po mateřské v práci.

Andrea:  Nápady na kartičkách máme po ruce a z videí jsme věděli jak na to. Smysluplné využití druhého jazyka nás těší, můžeme tak spolu objevovat nový svět a přitom být vlastně spolu doma!

TAKHLE TO U NÁS V KURZU VYPADÁ 🙂

Stačí malá chvilka denně těch správných aktivit a můžete vychovávat děti dvojjazyčně aniž by si toho všimly. Až to zjistí, získají sebevědomí ne skrze vaše slova a pochvaly, ale prožitkem úspěchu v činnosti samotné.

Metodu, kterou jsem vytvořila a spolu s dalšími rodiči vyzkoušela,  vychází z Montessori pedagogiky a pomáhá dětem zvládnout praktickou angličtinu pro život, zkoumat, jak věci fungují dvojjazyčně a rozumět modernímu světu kolem sebe.

Staňte se osvíceným průvodcem a dosáhněte stejných výsledků jako bilingvní rodiny, či vrstevníci ze soukromých anglických školek a škol.

V raném věku si děti osvojují další řeč naprosto přirozeně, hravě. Věřte sobě i jim, protože já vím, že to zvládnete. Půjdete svým tempem a budete se věnovat tomu co děti baví. Jak ukazují zkušenosti jak moje tak rodičů z kurzu, máme tendenci sebe i  děti podceňovat a ty nás pak brzy mile překvapí, jakou rychlostí se jejich znalosti rozvíjí : )

Věděli jste, že většina dětí na světě se odmalička setkává s 2 a více jazyky a dvojjazyčnost je přirozenou součástí jejich výchovy? Buďte světoví 🙂

VÝHODNÝ BALÍČEK

1400,- Kč