První krůčky

NEUČTE SE, HRAJTE SI!

PRVNÍ UCELENÝ ONLINE KURZ AGLIČTINY PRO DĚTI DO 3 LET

I VY MŮŽETE BÝT SVÝM DĚTEM PRŮVODCEM

Jak to vypadá, když hravě a přirozeně objevujete angličtinu?

První online kurz angličtiny pro děti do 3 let vytvořený pro české rodiče a pedagogy s využitím Montessori principů.

Poznávání angličtiny přirozeně a s respektem k zájmům dětí.

CO JSEM PRO VÁS V KURZU PŘIPRAVILA

Více než 45 minut praktických ukázek s dětmi jak se zabavit s angličtinou doma i venku plus tištěné materiály poštou.

Přehledné laminované kartičky shrnující obsah videí. Nemusíte si dělat poznámky, udělala jsem je za vás.

Deníček My English Diary, kam si můžete zapisovat vše o prvních krůčcích a zážitky z vaší společné cesty za angličtinou.

Album 20ti nejoblíbenějších písniček od Super Simple Songs v mp3 formátu ke stažení s texty i jejich překlady.

TŘEBA JIŽ BRZY ZAŽIJETE TO, CO MAMINKA JANA

„Přestože sama vyučuji angličtinu v kurzech pro dospělé, měla jsem spoustu předsudků co se týče výuky angličtiny u malých dětí, např. že nejprve se musí naučit pořádně česky a až potom anglicky, protože by se mu to pletlo, začal by česky mluvit mnohem později a tak dále. Jsem moc ráda, že mě Eva a její kurz donutil změnit názor. Začali jsme se synem v jeho 1,5 roce, v tu dobu neuměl ani dávat dvě slova vedle sebe česky. Byla jsem překvapená, jak rychle do sebe nasával nová slovíčka a aktivně je používal, písničky a různé aktivity na kurzu se mu moc líbily. Nyní již studujeme pouze prostřednictvím online kurzu, synovi je 2,5 roku a dává dohromady celé věty v angličtině i v přítomném průběhovém čase. Když se na něj otočím a začnu mluvit anglicky, automaticky odpovídá také anglicky. Na český jazyk neměla výuka nového jazyka téměř žádný vliv. Syn dostal obrovskou výhodu do budoucna, angličtina je pro něj nyní samozřejmost. Jsem moc ráda, že jsem změnila názor a nečekala s angličtinou až na školkovou či školní výuku.“ (Jana K.)

Ukázky z praxe

Uvidíte, JAK se hravě zabavit V ANGLIČTINĚ S DĚTMI. Okamžitý přístup ke všem  výukovým videím a dalším materiálům KE STAŽENÍ online. Anglické chvilky snadno začleníte do každodenního programu a budou je vyžadovat děti samy. UNIKÁTNÍ METODA vytvořená s využitím principů Montessori pro české rodiče a pedagogy.

Sada výukových materiálů

POŠTOU vám pošlu veškeré VÝUKOVÉ MARIÁLY, které vám na cestě kurzem pomohou a které si můžete sami nakombinovat na míru. Laminované kartičky s texty a obrázky, nápady na hry a aktivity i pracovní listy a krásný deníček My English Diary.

Nic nemůžete zmeškat

Kurz NENÍ ČASOVĚ OMEZEN, videa můžete sledovat opakovaně, nebo se k nim vracet. Učíte se, kdy se vám chce a kdy můžete. Nezaskočí vás ani neštovice, ani návštěva babičky. Vše si řídíte sami.  Žádnou hodinu u nás nezmeškáte. V  kurzu vám napovím, jak všechny podklady efektivně využít. Jsem připravená poradit i pomoci, aby vám vaše cesta za angličtinou dělala radost.

Poznávání angličtiny přirozeně a smysluplně

NA-HO-RU nebo UP

Co myslíte, že si pro začátek zvolím?

No jasně, to co je lehčí.
A mám pak radost, když se s mámou a tátou domluvím co nejdříve 🙂

JSME PROSTĚ SVĚTOVÍ A MÁME TALENT.
NEPODCEŇUJTE NÁS, MY TO ZVLÁDNEME : )

Petra: Oba s manželem umíme anglicky dobře a tak nám občasné anglické hrátky přijdou jako příjemné zpestření, které malého navíc mooooc baví. Přejeme synovi, aby učení měl lehčí než jsme to měli my.

Andrea:  Nápady na kartičkách máme po ruce a z videí jsme věděli jak na to. Smysluplné využití druhého jazyka nás těší, můžeme tak spolu objevovat svět a přitom být spolu doma  🙂

Věděli jste, že většina dětí na světě se odmalička setkává s 2 a více jazyky?

V raném věku si děti osvojují další řeč naprosto přirozeně, hravě. Věřte sobě i jim, protože já vím, že to zvládnete. Půjdete svým tempem a budete se věnovat tomu co děti baví. Jak ukazují zkušenosti jak moje tak rodičů z kurzu, máme tendenci sebe i  děti podceňovat a ty nás pak brzy mile překvapí, jakou rychlostí se jejich znalosti rozvíjí : )

Nakombinujte si kurz na míru