SPOLU A HRAVĚ

Podzimní termíny kurzů

Přihlaste se včas!

First Steps pro rodiče s dětmi 1-3 roky

Fun English pro děti 3-6 let (s rodiči i bez)

Dopolední bilingvní Klubík pro děti 3-6 let

Jednorázové workshopy

Setkávání s angličtinou již od dětství dá dětem náskok a možnost rozvíjet naplno svůj talent. Pomůžeme dětem brát angličtinu i do budoucna jako něco naprosto samozřejmého a komunikovat v běžných situacích automaticky a bez přemýšlení. 

Vyzkoušíme si spolu aktivity, které respektují přirozený vývoj dětí, a ke kterým se budou sami rády vracet při domácí přípravě.

A další výhody?

 • Angličtina pro praktický život, v běžných denních situacích a bez ostychu z komunikace.
 • Práce s Montessori materiály v angličtině, která rozvíjí všestranné dovednosti.
 • Rozvoj pohybových dovedností a rytmu při hrách a se Super Simple Songs.
 • Sebevědomí, které vám i vašim dětem ulehčí cestu do budoucna.

Zápis do kurzů září – leden 2020 byl zahájen.

Lokality: Nehvizdy, Lázně Toušeň, Lysá nad Labem, Stará Boleslav, Praha, ale můžeme učit i u vás, napište mi na eva.potociarova@gmail.com  nebo volejte tel. 723 371 069.  

Těšíme se na viděnou 🙂

Eva, Aneta a Abigail (USA)

KURZ: FIRST STEPS PRO RODIČE S DĚTMI 1-3 ROKY

Přijďte zažít upřímnou radost z objevování všemi smysly a v pohybu.  Nebudeme se učit, budeme si hrát 🙂 Dáme dětem šanci rozvíjet naplno svůj talent již od dětství, bez stresu, spolu s rodiči a pomůžeme dětem brát angličtinu i do budoucna naprosto v pohodě. Je to radost i pocta zažívat to s vámi – jak být v pohodě spolu s mamčou (nebo taťkou či babičkou) a bavit se s angličtinou.

Čas na mateřské nabízí milou příležitost se do toho pustit spolu s dětmi. Přijďte zažít upřímnou radost z objevování všemi smysly a v pohybu. Moc mne těší, když mi maminky pak říkají, „ono je to vlastně jednoduché a přirozené, tohle nás baví“ 🙂

Setkání bude probíhat:

 • přirozeně, v pohybu a všemi smysly,
 • respektujícím způsobem s prvky i materiály Montessori,
 • rozrůzněnost aktivit – tvoření, cvičení, čtení i piknik v angličtině
 • i jako konverzační příležitost pro rodiče.

Zápis do kurzů září – leden 2020 byl zahájen. Pro nováčky: nezávazně se přihlašte na ukázkovou hodinu mailem na eva.potociarova@gmail.com Budeme v kontaktu a nic vám tak určitě neuteče.

KURZ: FUN ENGLISH PRO DĚTI 3-6 LET (S RODIČI I BEZ)

Metoda, kterou používáme, vychází z přirozené komunikace a oboustranné dohody mezi dospěláky a dětmi. Žádný nátlak, stres, učení formou drilu a memorování. Vše vychází z oboustranného respektu a zájmu. A právě proto je to zábava, právě proto to funguje.

Angličtinu děti vstřebávají i v rámci aktivit jako je tvoření, cvičení, piknik nebo společné čtení. Smysluplně a v reálných situacích z běžného života.

V raném věku si děti osvojují další řeč naprosto přirozeně, hravě. Máme tendenci sebe i  děti podceňovat a ty nás pak brzy mile překvapí, jakou rychlostí se jejich znalosti rozvíjí : )

Setkání bude probíhat:

 • přirozeně, v pohybu a všemi smysly,
 • respektujícím způsobem s prvky i materiály Montessori,
 • rozrůzněnost aktivit – tvoření, cvičení, čtení i piknik v angličtině
 • i jako konverzační příležitost pro rodiče.

Zápis do kurzů září – leden 2020 byl zahájen. Pro nováčky: nezávazně se přihlašte na ukázkovou hodinu mailem na eva.potociarova@gmail.com Budeme v kontaktu a nic vám tak určitě neuteče.

DOPOLEDNÍ KLUBÍK PRO DĚTI 3-6 LET

Screenshot 2019-07-15 at 18.11.58

AKTIVNÍ DOPOLEDNE S ANGLIČTINOU – 4 KROUŽKY V JEDNOM

Výuka angličtiny Montessori cestou v běžných denních situacích, s pomocí písniček, Montessori pomůcek a pohybových aktivit i venku v přírodě.

Dvojjazyčný program – pohybová průprava, tanečky, jóga, Montessori dílna, svačinky, hry i tvoření.

Pondělky až středy od září 2019, Lázně Toušeň

Integrované procvičování angličtiny do běžných činností i zájmových aktivit, které jsou pro děti smysluplné, zábavné a učí praktickou angličtinu používat v každodenních činnostech. Naším cílem je děti  opravdu rozmluvit, aby angličtinu používaly automaticky a sebevědomě. Poznávání přirozeně, v pohybu a všemi smysly. A když je krásně, jsme venku v parku.

Angličtina a tvoření s Evou,  pohybové aktivity, tanečky a dětská joga s Anetou, Montessori dílna s Hankou a s angličtinou se setkáme při všech aktivitách 🙂

Zápis na září – leden 2020 byl zahájen. Pro nováčky: nezávazně se přihlašte na ukázkovou hodinu mailem na eva.potociarova@gmail.com Budeme v kontaktu a nic vám tak určitě neuteče.

AKTUÁLNÍ WORKSHOPY

Screen Shot 2015-08-27 at 16.00.32

Načerpejte inspiraci i audio a video materiály pro půlroční program angličtiny, který zvládne vést i nerodilý mluvčí. Workshop pro lektory (i ty budoucí), učitele i nadšené rodiče.  

Jak na představování angličtiny podobně, jako se děti učí svůj mateřský jazyk, aby byla pro děti něčím naprosto přirozeným? Staňte se lektorem co ví jak zaujmout a opravdu děti rozmluvit. 

Intenzivní workshop aneb sumář toho nejosvědčenějšího z mé osmileté zkušenosti s vedením kurzů a spolupráce s rodilými mluvčí. Co si vyzkoušíte a odnesete ze společného setkání?

 • praktické ukázky konkrétních aktivit pro půlroční program plný zážitkové angličtiny
 • jak vše zařídit přirozeně, v pohybu a všemi smysly 
 • interaktivní výukové materiály  a další pracovní listy.
 • angličtina při běžných denních aktivitách a jak ji do programu hravě začlenit
 • úvod do metodiky jak na Montessori připravené prostředí na výuku jazyků
 • ukázka práce s Montessori materiály v angličtině, tvoření a storytime jako zábavná součást hodin

Děti mají právě v raném předškolním věku úžasný talent na jazyky. Zorientujte se v tom, jak může být sdílení druhého jazyka přirozené a začnete věřit více sobě i svým dětem.

Při aktivitách s hudbou nás doprovodí známé Super Simple Songs a ty si i s sebou odnesete domů. Čeká nás dobrá nálada a příjemné prostředí!

Kde? Praha,  Klimentská 1443/50, blízko metra Florenc. Občerstvení bude zajištěno. Pokud potřebujete, děti vezměte klidně s sebou a zmiňte je v přihlášce.

Těším se naviděnou, Eva

Interaktivní výukové materiály

 • písničky můžete pustit (či stáhnout) přes mobil kdykoliv a kdekoliv
 • stejně tak jednoduché říkačky namluvené rodilou mluvčí
 • obsahují i české překlady
 • vstup do videogalerie, kde najdete všechny aktivity z kurzu
 • praktické checklisty a průvodce

Pro mateřské školy a dětské skupiny

Uvažujete o zavedení výuky angličtiny ve vaší školce či skupině, ale nevíte, jak na to, nebo se již angličtině věnujete, ale cítíte, že to není ono? Trávíte spoustu času přípravou na výuku a chtěli byste ušetřit čas?

S naší metodou inspirovanou Montessori pedagogikou a praktickými pomůckami snadno začleňíte angličtinu do běžného programu a pomůžete dětem používat praktickou angličtinu v každodenních činnostech.

Interaktivní výukové materiály s rodilými mluvčí, audio písničky a videa, aby vše zvládl snadno začlenit do výuky i český pedagog.

Materiály pro rodiče.

Certifikát o zaškolení.

Naše kurzy mohou být přímo u vás v mateřském centru, školce či skupině.

Nabízíme aktivity, které jsou pro děti smysluplné, zábavné a učí praktickou angličtinu používat v každodenních činnostech. Naším cílem je děti  opravdu rozmluvit, aby angličtinu používaly automaticky a sebevědomě.

Objevování v reálných situacích s prvky Montessori, s praktickými písničkami a hrami.

Poznávání přirozeně, v pohybu a všemi smysly.

Interaktivní výukové materiály s rodilými mluvčí.