SPOLU A HRAVĚ

Opět od ledna 2020

Přihlaste se včas!

First Steps pro rodiče s dětmi 1-3 roky

Fun English pro děti 3-6 let (s rodiči i bez)

Dopolední PRÁZDNINOVÝ Klubík

Jednorázové workshopy

Setkávání s angličtinou již od dětství dá dětem náskok a možnost rozvíjet naplno svůj talent. Pomůžeme dětem brát angličtinu i do budoucna jako něco naprosto samozřejmého a komunikovat v běžných situacích automaticky a bez přemýšlení. 

Vyzkoušíme si spolu aktivity, které respektují přirozený vývoj dětí, a ke kterým se budou sami rády vracet při domácí přípravě.

A další výhody?

 • Angličtina pro praktický život, v běžných denních situacích a bez ostychu z komunikace.
 • Práce s Montessori materiály v angličtině, která rozvíjí všestranné dovednosti.
 • Rozvoj pohybových dovedností a rytmu při hrách a se Super Simple Songs.
 • Sebevědomí, které vám i vašim dětem ulehčí cestu do budoucna.

Zápis do kurzů  únor – květen 2020 stále běží.  V případě nemoci možnost náhrady zmeškané hodiny.

Lokality: Nehvizdy, Lázně Toušeň, Lysá nad Labem, Stará Boleslav, Praha, ale můžeme učit i u vás, napište mi na eva.potociarova@gmail.com  nebo volejte tel. 723 371 069.  

Těšíme se na viděnou 🙂

Eva, Aneta, Christina a Abigail

KURZ: FIRST STEPS PRO RODIČE S DĚTMI 1-3 ROKY

Přijďte zažít upřímnou radost z objevování všemi smysly a v pohybu.  Nebudeme se učit, budeme si hrát 🙂 Dáme dětem šanci rozvíjet naplno svůj talent již od dětství, bez stresu, spolu s rodiči a pomůžeme dětem brát angličtinu i do budoucna naprosto v pohodě. Je to radost i pocta zažívat to s vámi – jak být v pohodě spolu s mamčou (nebo taťkou či babičkou) a bavit se s angličtinou.

Čas na mateřské nabízí milou příležitost se do toho pustit spolu s dětmi. Přijďte zažít upřímnou radost z objevování všemi smysly a v pohybu. Moc mne těší, když mi maminky pak říkají, „ono je to vlastně jednoduché a přirozené, tohle nás baví“ 🙂

Setkání bude probíhat:

 • přirozeně, v pohybu a všemi smysly,
 • respektujícím způsobem s prvky i materiály Montessori,
 • rozrůzněnost aktivit – tvoření, cvičení, čtení i piknik v angličtině
 • i jako konverzační příležitost pro rodiče.

Zápis do kurzů  leden – květen 2020 byl zahájen.  V případě nemoci možnost náhrady zmeškané hodiny.  Pro nováčky: nezávazně se přihlašte na ukázkovou hodinu mailem na eva.potociarova@gmail.com  Budeme v kontaktu a nic vám tak určitě neuteče.

KURZ: FUN ENGLISH PRO DĚTI 3-6 LET (S RODIČI I BEZ)

Metoda, kterou používáme, vychází z přirozené komunikace a oboustranné dohody mezi dospěláky a dětmi. Žádný nátlak, stres, učení formou drilu a memorování. Vše vychází z oboustranného respektu a zájmu. A právě proto je to zábava, právě proto to funguje.

Angličtinu děti vstřebávají i v rámci aktivit jako je tvoření, cvičení, piknik nebo společné čtení. Smysluplně a v reálných situacích z běžného života.

V raném věku si děti osvojují další řeč naprosto přirozeně, hravě. Máme tendenci sebe i  děti podceňovat a ty nás pak brzy mile překvapí, jakou rychlostí se jejich znalosti rozvíjí : )

Setkání bude probíhat:

 • přirozeně, v pohybu a všemi smysly,
 • respektujícím způsobem s prvky i materiály Montessori,
 • rozrůzněnost aktivit – tvoření, cvičení, čtení i piknik v angličtině
 • i jako konverzační příležitost pro rodiče.

Zápis do kurzů  leden – květen 2020 byl zahájen.  V případě nemoci možnost náhrady zmeškané hodiny.  Pro nováčky: nezávazně se přihlašte na ukázkovou hodinu mailem na eva.potociarova@gmail.com Budeme v kontaktu a nic vám tak určitě neuteče.

PRÁZDNINOVÉ HRÁTKY S ANGLIČTINOU

Screenshot 2019-07-15 at 18.11.58

AKTIVNÍ DOPOLEDNE S ANGLIČTINOU – 4 KROUŽKY V JEDNOM

Výuka angličtiny Montessori cestou v běžných denních situacích, s pomocí písniček, senzorických materiálů  pohybových aktivit  venku v přírodě.

Pohybová průprava,  Montessori dílna,  hry i tvoření. 

Pokud to jen trochu půjde, setkání bude probíhat venku v krásném parku u Skleněné vily v Lázních Toušeň, která nám poskytne i zázemí. 

Integrované procvičování angličtiny do běžných činností i zájmových aktivit, které jsou pro děti smysluplné, zábavné a učí praktickou angličtinu používat v každodenních činnostech. Mým cílem je děti  opravdu rozmluvit, aby angličtinu používaly automaticky a sebevědomě.

Pro děti s rodiči i bez, nebo i tak na půl. V interiéru si můžete v klidu vyřešit své pracovní záležitosti. My budeme zatím venku  : )

Středy od 9.30 do 11.30 hod

320 Kč, včetně svačinky a materiálů. Přihlašování přes registraci níže. Min 3 vstupy, vyberte si z termínů. 

AKTUÁLNÍ WORKSHOPY

Screen Shot 2015-08-27 at 16.00.32

Načerpejte inspiraci i audio a video materiály pro půlroční program angličtiny, který zvládne vést i nerodilý mluvčí. Workshop pro lektory (i ty budoucí), učitele i nadšené rodiče.  

Jak na představování angličtiny podobně, jako se děti učí svůj mateřský jazyk, aby byla pro děti něčím naprosto přirozeným? Jak efektivně zakomponovat do výuky prvky Montessori? Staňte se lektorem co ví jak zaujmout a opravdu děti rozmluvit. 

Intenzivní workshop aneb sumář toho nejosvědčenějšího z mé osmileté zkušenosti s vedením kurzů a spolupráce s rodilými mluvčí. Co si vyzkoušíte a odnesete ze společného setkání?

 • praktické ukázky konkrétních aktivit pro půlroční program plný zážitkové angličtiny
 • jak vše zařídit přirozeně, v pohybu a všemi smysly 
 • interaktivní výukové materiály  a další pracovní listy.
 • angličtina při běžných denních aktivitách a jak ji do programu hravě začlenit
 • úvod do metodiky jak na Montessori připravené prostředí na výuku jazyků
 • ukázka práce s Montessori materiály v angličtině, tvoření a storytime jako zábavná součást hodin

Děti mají právě v raném předškolním věku úžasný talent na jazyky. Zorientujte se v tom, jak může být sdílení druhého jazyka přirozené a začnete věřit více sobě i svým dětem.

Při aktivitách s hudbou nás doprovodí známé Super Simple Songs a ty si i s sebou odnesete domů. Čeká nás dobrá nálada a příjemné prostředí!

Kde? Praha,  Klimentská 1443/50, blízko metra Florenc. Občerstvení bude zajištěno. Pokud potřebujete, děti vezměte klidně s sebou a zmiňte je v přihlášce.

Těším se naviděnou, Eva

Interaktivní výukové materiály

 • písničky můžete pustit (či stáhnout) přes mobil kdykoliv a kdekoliv
 • stejně tak jednoduché říkačky namluvené rodilou mluvčí
 • obsahují i české překlady
 • vstup do videogalerie, kde najdete všechny aktivity z kurzu
 • praktické checklisty a průvodce

Pro mateřské školy a dětské skupiny

Uvažujete o zavedení výuky angličtiny ve vaší školce či skupině, ale nevíte, jak na to, nebo se již angličtině věnujete, ale cítíte, že to není ono? Trávíte spoustu času přípravou na výuku a chtěli byste ušetřit čas?

S naší metodou inspirovanou Montessori pedagogikou a praktickými pomůckami snadno začleňíte angličtinu do běžného programu a pomůžete dětem používat praktickou angličtinu v každodenních činnostech.

Interaktivní výukové materiály s rodilými mluvčí, audio písničky a videa, aby vše zvládl snadno začlenit do výuky i český pedagog.

Materiály pro rodiče.

Certifikát o zaškolení.

Naše kurzy mohou být přímo u vás v mateřském centru, školce či skupině.

Nabízíme aktivity, které jsou pro děti smysluplné, zábavné a učí praktickou angličtinu používat v každodenních činnostech. Naším cílem je děti  opravdu rozmluvit, aby angličtinu používaly automaticky a sebevědomě.

Objevování v reálných situacích s prvky Montessori, s praktickými písničkami a hrami.

Poznávání přirozeně, v pohybu a všemi smysly.

Interaktivní výukové materiály s rodilými mluvčí.