JAK UČIT DĚTI 2-6 LET

INTEGROVANÁ VÝUKA S PRVKY MONTESSORI

Kompletní příprava hodin na 1 rok

Unikátní metoda a propracovaný koncept s materiály k tisku pro učitele i žáky, se kterým zvládnete integrovat angličtinu do běžné denní výuky a dosáhnout viditelných výsledků.

Neomezený přístup k více než 27 videím, výukovým materiálům a bonusům pro přirozené představování angličtiny dětem se spoustou praktických ukázek, které nadchnou děti i učitele.

20 písniček v mp3 od Super Simple Songs, texty,  Montessori výukové kartičky, jejich překlady a spousta dalších praktických materiálů ke stažení.

Více než 80 přehledných kartiček pro flexibilní výstavbu výuky ihned ke stažení v pdf.  Skvělé nápady, které si snadno nakombinujete a vezmete  s sebou, kdykoliv budete potřebovat rychlou přípravu.

Výukový plán rozdělený na dvě pololetí, tak abyste měli přípravu již k dispozici. Různorodé aktivity pro pestrou mozaiku, která odpovídá zájmům děti.

education-4520228_1920

Integrovaná výuka lehce zařaditelná do běžného denního programu s důrazem na praktické výrazy a obraty  z běžného života.  Vytvoříme spolu připravené prostředí na výuku jazyků.

Podporujeme a budujeme v dětech odvahu a sebejistotu a vyjadřování v souvislostech. Zapojíme všechny smysly a se spoustou pohybu i  kreativních aktivit.

Moje unikátní metodika i pravidelná podpora e-mailem, spousta nápadů, tipů na společné objevování a bonusových materiálů.

Ukázky z praxe

Uvidíte, JAK konkrétně pracovat V ANGLIČTINĚ S DĚTMI.  Anglické chvilky snadno začleníte do každodenního programu. UNIKÁTNÍ METODA vytvořená s využitím principů Montessori pro české pedagogy i aktivní rodiče.

Sada výukových materiálů

KE STAŽENÍ budete mít k dispozici VÝUKOVÉ MATERIÁLY, které vám v práci s dětmi minimálně do 6 let a s přípravou aktivit pomohou. Kurz je all inclusive a obsahuje i všechny materiály pro děti 0-3 roky.

Nic nemůžete zmeškat

Kurz NENÍ ČASOVĚ OMEZEN, materiály si pohodlně stáhnete a videa můžete sledovat opakovaně, nebo se k nim vracet. Učíte se, kdy se vám chce a kdy můžete.

Poznávání angličtiny přirozeně a smysluplně

CO V KURZU ZAŽÍVÁTE

Katka: Děti písničky milujou a i když nejsem buhvíjaký angličtinář snažím se i o další aktivity, abychom na ně navázaly i dále, tak jak to je u Evy v kurzu.  Kdybych to nezažila tak bych asi nevěřila, ale občas na mě i sami od sebe mluví anglicky, jako tuhle: „More, please!“.  Chci to  dětem před školou maximálně ulehčit a zatím se to daří skvěle 🙂

 

Markéta:  My se věnujeme angličtině i doma. Dcerka díky kurzu angličtinu používá přirozeně. Hladí mě po tváři a říká „Mami, hladím ti face“.   I u výběru bonbonu používáme barvy anglicky. Když je ta správná nálada, zvládne říct všechno co právě potřebuje.  A písničky i kartičky používáme pravidelně : -)    

                                       

Aneta : Balíček s materiály mi při přípravě výuky moc pomáhá a  jsem z nich přímo nadšená! Je parádní mít vše pohromadě a jen si sáhnout vždy pro to, co zrovna potřebuji. Vaše angličtina Monte cestou je moc fajn. Využívám více reálných věcí ve výuce  a děti výuka daleko víc zajímá a baví. Dětem tak ve svém centru nabídnout jak Montessori přístup tak integrovanou výuku angličtiny, což rodiče zajímá a berou to jako cenné hodnoty navíc.

Lucka: Získala jsem spoustu tipů jak na práci doma se svými dětmi tak do výuky.  Díky speciálním kartičkám teď už děti  samy s lehkostí umí angličtinu použít v běžných denních situacích, třeba při oblékání nebo stolování. Smysluplné využití jazyka pak baví i mne a mohu se tak sama zlepšovat.

Martina: Interaktivní materiály byly při výuce velkým pomocníkem a kopii  nových prvků z hodiny si děti i s audio materiálem mohly odnést  domů. Z každého mobilu pak může být přehrávač a pomocník pro výuku.

Plánování výuky

Máte svůj individuální plán výuky a chtěli byste pomoci do něj zakomponovat i angličtinu? Připravíme spolu plán výuky na celý rok září-červen. V závislosti na tématech vašeho výchovného plánu vám sestavím aktivity na míru. V případě potřeby se můžeme spojit i online.

V předškolním věku si děti další řeč osvojí naprosto přirozeně, hravě.  Věřte sobě i dětem. Krok za krokem vás provedu celým kurzem a pomohu vám připravit si vhodné prostředí a postupovat tak, aby vás angličtina bavila, a aby vám to krásně šlo.

Ušetřit čas s přípravou hodin

Uvažujete o zavedení výuky angličtiny ve vaší školce či skupině, ale nevíte, jak na to, nebo se již angličtině věnujete, ale cítíte, že to není ono? Trávíte spoustu času přípravou na výuku a chtěli byste ušetřit čas?

S mojí metodou inspirovanou Montessori pedagogikou a praktickými pomůckami snadno začleníte angličtinu do běžného programu a pomůžete dětem používat praktickou angličtinu v každodenních činnostech.

Objevování v reálných situacích, s praktickými písničkami a hrami. Poznávání přirozeně, v pohybu a všemi smysly.  Interaktivní výukové materiály s rodilými mluvčí, aby vše zvládl snadno začlenit do výuky i český pedagog. Materiály pro rodiče. Certifikát o zaškolení.

Je vaše situace specifická a chcete se ujistit, zda získáte vše potřebné?

Napište mi na eva.potociarova@gmail.com, ráda odpovím.

Celodenní intenzivní workshop+online kurz v jednom 

Je vaše situace specifická a chcete se ujistit, zda získáte vše potřebné?

Napište mi na eva.potociarova@gmail.com, ráda odpovím.