NEUČTE SE, ČTĚTE SI!

NEJOBLÍBENĚJŠÍ KNÍŽKY U NÁS DOMA I V KURZECH

I VY MŮŽETE BÝT SVÝM DĚTEM PRŮVODCEM

Very Hungry Caterpillar (Eric Carle) Moc milá knížka se spoustou dobrůtek. Originální provedení stránek s dírkami po housence pro neposedné prstíky s překvapením na konec.

Brown Bear Brown Bear (Eric Carle) Knížka, která se nečte ale zpívá a děti se k vám s nadšením  brzy přidají.  Jednoduše představuje barvy i zvířátka.

Ten Apples Up On Top (Dr Seuss) Prozpívejte se milým závodem zvířátek o to, kdo udrží na hlavě nejvíce jablíček. Super melodie a skvělé procvičování počítání.

Where’s Spot? (Eric Hill) Knížka s otevíracími okénky a hledáním neposedného pejska Spota, který už měl být dávno u večeře. Procvičíte si i anglické předložky „behind, under, inside, in …“

Opposites (Sandra Boynton) Tuto knížku čteme moc rádi, rýmuje se a je jednoduchá na pochopení i pro ty nejmenší bez překladu. Ukazuje protiklady, třeba „short and tall“ a je zábavná. 

From Head to Toe Board Book (Eric Carle) Skvělá knížka na protažení těla. Čekají vás zábavné aktivity a děti si kromě těla procvičí i frázi „I can do it“.

Všechny knížky v tomto přehledu naše děti milují a četli jsme je nespočetně krát. Vyzkoušejte je i vy 🙂

Dětské knížky jsou přirozeným zdrojem informací a baví všechny bez rozdílu. Krásné obrázky, zábavné texty, a navíc si při čtení i sami procvičíte angličtinu, když na děti spustíte: „Let´s read“, nebo „Here is a little dog“, a co třeba ještě – „More“?

Více tipů jsou pro vás sepsala v tomto e-booku. Ke stažení zdarma je zde.

Máte rádi knížky čtené v originále? V Brightly Storytime si je přečtete spolu s rodilým mluvčím.

Ke shlédnutí zde

Nadací sponzorované čtení dětských knížek známými osobnostmi – Elijah Wood alias Frodo, nebo Sarah Silverman a další mohou s nadšením předčítat i vašim dětem.

Ke shlédnutí zde