Děti se nejefektivněji učí skrze prožitky a smysluplné používání angličtiny v reálných životních situacích, proto si často hrajeme, zpíváme, cvičíme, běháme, skáčeme, ale i třeba piknikujeme či oslavujeme. Pracujeme s Montessori pomůckami a čteme si i v anglických knížkách pro děti.

To vše podnikáme jak uvnitř tak i venku v lese či na zahradě. A je to již šest let, to to letí 🙂

Výběr z těch nejoblíbenějších aktivit v našich kurzech najdete v novém online kurzu.

Je plný zážitkové angličtiny s prvky Montessori, tvořením, zpíváním a hrami pro děti. Podporujeme vstřebávání angličtiny i při běžných denních aktivitách, tak aby se děti s jazykem seznamovaly skrze nejrůznější reálné činnosti  a abychom my dospělí průvodci vlastně nepotřebovali na angličtinu ani čas navíc  – smysluplně, přirozeně a s respektujícím přístupem.

Čím dříve a pravidelněji jsou děti dalším jazykům vystavováni, tím snažší je pro ně jejich osvojování. V  kurzu pro  nejmenší věku 0- 3 let nás provází spousta písniček od Super Simple Songs a příjemných anglických her a říkaček typu vařila myšička kašičku či takhle jedou páni v anglické verzi.

Tyto aktivity pro nejmenší připravujeme i jako online kurz, můžeme si je tak vyzkoušet i spolu : – )

Aby bylo snadné si angličtinu vychutnat i doma, připravuji spolu s rodilým mluvčím Scottem Byrnsidem vlastní výukové materiály.  Kamarádka a výtvarnice Katka Kunclová jim na míru šije krásné desky a kabelky, aby kartičky a knížečky byly jako v bavlnce, vždy po ruce a šik.