NEUČTE SE, HRAJTE SI!

PRVNÍ UCELENÝ ONLINE KURZ AGLIČTINY PRO DĚTI 3-6 LET

I VY MŮŽETE BÝT SVÝM DĚTEM PRŮVODCEM

Jak to vypadá, když hravě a přirozeně objevujete angličtinu?

První online kurz angličtiny pro děti 3-6 let vytvořený pro české rodiče a pedagogy s využitím Montessori principů.

Poznávání angličtiny přirozeně a s respektem.

CO JSEM PRO VÁS V KURZU PŘIPRAVILA

Neomezený přístup k více než 27 videím, výukovým materiálům a bonusům pro přirozené představování angličtiny dětem se spoustou praktických ukázek.

Písničky v mp3 od Super Simple Songs, texty, jejich překlady a spousta dalších praktických materiálů a pracovních listů.

Přehledné kartičky shrnující obsah videí. Nemusíte si dělat poznámky, udělala jsem je za vás. Jsou laminované, takže budou kdykoliv po ruce k procvičování.

Kompletní balíček materiálů, kde najdete hry, písničky, slovíčka, věty, poznámky, motivační checklist i “taháčky” doma na lednici, na botník i na nástěnku do školky.

Anglickou ilustrovanou knížku pro děti dle vlastního výběru. Vybereme ji spolu tak, aby vám sedla na míru a děti ji milovaly.

Screen Shot 2018-04-06 at 14.59.28

Látkového kamaráda, kterého si společně vybarvíte podle vaší fantazie. S vaší pomocí může mluvit anglicky a s výukou vám hravě pomůže.

Deníček My English Diary, kam si můžete zapisovat vše o prvních krůčcích a zážitky z vaší spolčené cesty za angličtinou.

Moje unikátní metodika i pravidelná podpora e-mailem, spousta nápadů, tipů na společné objevování a bonusových materiálů zdarma.“

CO MOŽNÁ ZNÁTE CO MŮŽETE ZAŽÍT
Ostych a strach z chyb a neúspěchu Odvahu a sebejistotu, motivaci a radost
Biflování a hodiny drilu Přirozené poznávání a sdílení
Slovíčkaření „jak se řekne modrá?“ Vyjadřování v souvislostech „Look, the sky is blue!“
Teorie stěží použitelná v praxi Pro praktický život a dorozumění
Stres před cizím člověkem Společné zážitky ve známém prostředí
Ve vyhrazený přesný čas V běžných denních situacích – kdykoliv
Dojíždění a zmeškané hodiny Podle vlastní nálady a možností
Nezáživné učebnice Vymazlené a hravé výukové materiály

VŠE NA JEDNOM MÍSTĚ A KDYKOLIV PO RUCE

Ukázky z praxe

Uvidíte, JAK konkrétně pracovat V ANGLIČTINĚ S DĚTMI. Okamžitý přístup ke všem 27 výukovým videím a dalším materiálům KE STAŽENÍ online. Anglické chvilky snadno začleníte do každodenního programu. UNIKÁTNÍ METODA vytvořená s využitím principů Montessori pro české rodiče a pedagogy.

Sada výukových materiálů

POŠTOU vám pošlu veškeré VÝUKOVÉ MARIÁLY, které vám na cestě kurzem pomohou. Laminované kartičky s texty, slovíčky a obrázky, nápady na hry a aktivity, písničky, příběhy i pracovní listy pro rodiče a pedagogy, krásný deníček My English Diary, knížku i ručně šitého látkového kamaráda, který s angličtinou pomáhá.

Nic nemůžete zmeškat

Kurz NENÍ ČASOVĚ OMEZEN, videa můžete sledovat opakovaně, nebo se k nim vracet. Učíte se, kdy se vám chce a kdy můžete. Nezaskočí vás ani neštovice, ani návštěva babičky. Vše si řídíte sami.  Žádnou hodinu u nás nezmeškáte.

Poznávání angličtiny přirozeně a smysluplně

CO V KURZU ZAŽÍVAJÍ OSTATNÍ RODIČE A UČITELÉ SE SVÝMI DĚTMI

Lucka: Získala jsem spoustu tipů jak na práci doma se svými dětmi tak do výuky.  Díky speciálním kartičkám teď už děti  samy s lehkostí umí angličtinu použít v běžných denních situacích, třeba při oblékání nebo stolování. Smysluplné využití jazyka pak baví i mne a mohu se tak sama zlepšovat.

Martina: Bylo pro nás jednoduché si během dne angličtinu připomenout a staraly se o to děti samy. Stačilo mít nápady na kartičkách po ruce a z videí jsme věděli jak na to.  Jak si u oblíbené hry povídat nebo jak zapojit všechny smysly. Třeba hra „I spy“  se hrála i na oblečení panenek. Děti se tak krásně rozmluvily a braly angličtinu jako součást hry.

Na co možná právě myslíte?

Půjde nám to?

Všechny děti mají talent na jazyky. Jen se podívejte, jak rychle reagují na česká slova, ještě než je umí samy použít. A jak rychle se jejich schopnost mluvit rozvíjí v češtině. S angličtinou to není jiné.

V předškolním věku si další řeč osvojí naprosto přirozeně, hravě.  Věřte sobě i dětem. Krok za krokem vás provedu celým kurzem a pomohu vám připravit si vhodné prostředí a postupovat tak, aby vás angličtina bavila, a aby vám to krásně šlo. Ráda vám předám vše, co jsem sama vyzkoušela.

Není ještě příliš brzy?“

V předškolním věku si další řeč osvojí naprosto přirozeně, hravě. Věřte sobě i jim, protože já vím, že to zvládnete. Půjdete svým tempem a budete se věnovat tomu co děti baví. Bez stresu a strachu ze zkoušek či písemek. Možná se to teď zdá nemožné – děti sebejistě a s radostí angličtinu budou používat i když já sama/sám nejsem rodilý mluvčí?  Nevadí, pochyby jsou v pořádku. Jak ale ukazují zkušenosti jak moje tak rodičů z kurzu, máme tendenci sebe i  děti podceňovat a ty nás pak brzy mile překvapí, jakou rychlostí se jejich znalosti rozvíjí. Nic nepřijde přes noc a trochu snahy s přípravou vás to stát bude. Ale já už vím, k jakým úžasným výsledkům to vede a a jak na to. A hlavně vím, kolik stresu vám to oběma do budoucna ušetří a jakou upřímnou radost pak budete mít vy i vaše děti 🙂

„Co když zjistíme, že se nám to nelíbí?“

Kurz si můžete vyzkoušet celých 14 dní. Pokud vám bude připadat, že jste nedostali, co jste chtěli, ráda vám vrátím 100% kurzovného zpět. Nic neriskujete. Zkusíte si to, a když to bude fungovat, budete pokračovat. Kdyby ne, dostanete peníze zpět.