NEUČTE SE, HRAJTE SI!

PRVNÍ UCELENÝ ONLINE KURZ AGLIČTINY PRO DĚTI 2-6 LET

I VY MŮŽETE BÝT SVÝM DĚTEM PRŮVODCEM

Jak to vypadá, když hravě a přirozeně objevujete angličtinu?

První online kurz angličtiny pro děti 2-6 let vytvořený pro české rodiče a pedagogy s využitím Montessori principů.

Poznávání angličtiny přirozeně a s respektem.

CO JSEM PRO VÁS V KURZU PŘIPRAVILA

Neomezený přístup k více než 27 videím, výukovým materiálům a bonusům pro přirozené představování angličtiny dětem se spoustou praktických ukázek.

Písničky v mp3 od Super Simple Songs, texty, jejich překlady a spousta dalších praktických materiálů a pracovních listů.

Přehledné kartičky shrnující obsah videí. Nemusíte si dělat poznámky, udělala jsem je za vás. Jsou laminované, takže budou kdykoliv po ruce k procvičování.

Kompletní balíček materiálů, kde najdete hry, písničky, slovíčka, věty, poznámky, motivační checklist i “taháčky” doma na lednici, na botník i na nástěnku do školky.

Anglickou ilustrovanou knížku pro děti dle vlastního výběru. Vybereme ji spolu tak, aby vám sedla na míru a děti ji milovaly.

Screen Shot 2018-04-06 at 14.59.28

Látkového kamaráda, kterého si společně vybarvíte podle vaší fantazie. S vaší pomocí může mluvit anglicky a s výukou vám hravě pomůže.

Deníček My English Diary, kam si můžete zapisovat vše o prvních krůčcích a zážitky z vaší spolčené cesty za angličtinou.

Moje unikátní metodika i pravidelná podpora e-mailem, spousta nápadů, tipů na společné objevování a bonusových materiálů zdarma.”


CO MOŽNÁ ZNÁTE CO MŮŽETE ZAŽÍT
Ostych a strach z chyb a neúspěchu Odvahu a sebejistotu, motivaci a radost
Biflování a hodiny drilu Přirozené poznávání a sdílení
Slovíčkaření „jak se řekne modrá?“ Vyjadřování v souvislostech „Look, the sky is blue!“
Teorie stěží použitelná v praxi Pro praktický život a dorozumění
Stres před cizím člověkem Společné zážitky ve známém prostředí
Ve vyhrazený přesný čas V běžných denních situacích – kdykoliv
Dojíždění a zmeškané hodiny Podle vlastní nálady a možností
Nezáživné učebnice Vymazlené a hravé výukové materiály

TŘEBA JIŽ BRZY ZAŽIJETE TO, CO MAMINKA JANA

“Přestože sama vyučuji angličtinu v kurzech pro dospělé, měla jsem spoustu předsudků co se týče výuky angličtiny u malých dětí, např. že nejprve se musí naučit pořádně česky a až potom anglicky, protože by se mu to pletlo, začal by česky mluvit mnohem později a tak dále. Jsem moc ráda, že mě Eva a její kurz donutil změnit názor. Začali jsme se synem v jeho 1,5 roce, v tu dobu neuměl ani dávat dvě slova vedle sebe česky. Byla jsem překvapená, jak rychle do sebe nasával nová slovíčka a aktivně je používal, písničky a různé aktivity na kurzu se mu moc líbily. Nyní již studujeme pouze prostřednictvím online kurzu, synovi je 2,5 roku a dává dohromady celé věty v angličtině i v přítomném průběhovém čase. Když se na něj otočím a začnu mluvit anglicky, automaticky odpovídá také anglicky. Na český jazyk neměla výuka nového jazyka téměř žádný vliv. Syn dostal obrovskou výhodu do budoucna, angličtina je pro něj nyní samozřejmost. Jsem moc ráda, že jsem změnila názor a nečekala s angličtinou až na školkovou či školní výuku.” (Jana K.)

VŠE NA JEDNOM MÍSTĚ A KDYKOLIV PO RUCE

Ukázky z praxe

Uvidíte, JAK konkrétně pracovat V ANGLIČTINĚ S DĚTMI. Okamžitý přístup ke všem 27 výukovým videím a dalším materiálům KE STAŽENÍ online. Anglické chvilky snadno začleníte do každodenního programu.

Sada výukových materiálů

POŠTOU vám pošlu veškeré VÝUKOVÉ MARIÁLY, které vám na cestě kurzem pomohou. Laminované kartičky s texty, slovíčky a obrázky, nápady na hry a aktivity, písničky, příběhy i pracovní listy pro rodiče a pedagogy, krásný deníček My English Diary, knížku i ručně šitého látkového kamaráda, který s angličtinou pomáhá.

Nic nemůžete zmeškat

Kurz NENÍ ČASOVĚ OMEZEN, videa můžete sledovat opakovaně, nebo se k nim vracet. Učíte se, kdy se vám chce a kdy můžete. Nezaskočí vás ani neštovice, ani návštěva babičky. Vše si řídíte sami.  Žádnou hodinu u nás nezmeškáte.

ÚSPORA ČASU

UNIKÁTNÍ METODA vytvořená s využitím principů Montessori pro české rodiče a pedagogy, kteří mohou děti učit, i když nejsou rodilí mluvčí ani skvělí angličtináři. Vše vyzkoušeno v praxi na vlastních dětech :-).

Zázemí a podpora

Pomohu vám připravit prostředí u vás doma či ve školce a napovím, jak všechny podklady efektivně využít. Jsem připravená poradit i pomoci, aby vám vaše cesta za angličtinou dělala radost.

Inspirace nejméně na celý rok

VŠE JE PŘIPRAVENO. Kromě online materiálů a balíčku s podklady budete dostávat providelné informace, které vám pomohou kurzem proplout hladce a s radostí. Čerstvé nápady do vaší schránky vám pomohou s tím nejtěžším – VYTRVAT.

Poznávání angličtiny přirozeně a smysluplně

CO V KURZU ZAŽÍVAJÍ OSTATNÍ RODIČE A UČITELÉ SE SVÝMI DĚTMI

Katka: Dcerka písničky miluje a i když nejsem buhvíjaký angličtinář snažím se i o další aktivity, abychom na ně navázaly i dále, tak jak to je u Evy v kurzu.  Kdybych to nezažila tak bych asi nevěřila, ale občas na mě i sama od sebe mluví anglicky, jako tuhle když přišla s hrnečkem: “Mami,  water!”.  Chci to sobě i dětem ulehčit před školou a zatím se to daří skvěle 🙂

 

Markéta:  Dcerka díky kurzu angličtinu používá přirozeně. Hladí mě po tváři a říká “Mami, hladím ti face”.   I u výběru bonbonu používáme barvy anglicky. Když je ta správná nálada, zvládne říct všechno co právě potřebuje.  A písničky i kartičky používáme pravidelně : -)    

                                       

Aneta : Balíček s materiály dorazil a  jsem z nich přímo nadšená! Oceňuji nápad s kartičkami v ručně šitých deskách, je parádní mít vše pohromadě a jen si sáhnout vždy pro to, co zrovna potřebuji. Moc se mi líbí, že v angličtině jdete Montessori cestou. Před 6 měsíci jsem si prošla kurzem Montessori pedagogiky a nějak mi nešlo na mysl, jak výuku Montessoi pedagogiky a angličtiny spojit v jedno. Vaše angličtina Monte cestou je moc fajn. Využívám více reálných věcí ve výuce jako barevné kelímky, apod. a děti výuka daleko víc zajímá a baví.

Lucka: Získala jsem spoustu tipů jak na práci doma se svými dětmi tak do výuky.  Díky speciálním kartičkám teď už děti  samy s lehkostí umí angličtinu použít v běžných denních situacích, třeba při oblékání nebo stolování. Smysluplné využití jazyka pak baví i mne a mohu se tak sama zlepšovat.

Martina: Bylo pro nás jednoduché si během dne angličtinu připomenout a staraly se o to děti samy. Stačilo mít nápady na kartičkách po ruce a z videí jsme věděli jak na to.  Jak si u oblíbené hry povídat nebo jak zapojit všechny smysly. Třeba hra “I spy”  se hrála i na oblečení panenek. Děti se tak krásně rozmluvily a braly angličtinu jako součást hry.

Na co možná právě myslíte?

Půjde nám to?

Všechny děti mají talent na jazyky. Jen se podívejte, jak rychle reagují na česká slova, ještě než je umí samy použít. A jak rychle se jejich schopnost mluvit rozvíjí v češtině. S angličtinou to není jiné.

V předškolním věku si další řeč osvojí naprosto přirozeně, hravě.  Věřte sobě i dětem. Krok za krokem vás provedu celým kurzem a pomohu vám připravit si vhodné prostředí a postupovat tak, aby vás angličtina bavila, a aby vám to krásně šlo. Ráda vám předám vše, co jsem sama vyzkoušela.

Není ještě příliš brzy?”

V předškolním věku si další řeč osvojí naprosto přirozeně, hravě. Věřte sobě i jim, protože já vím, že to zvládnete. Půjdete svým tempem a budete se věnovat tomu co děti baví. Bez stresu a strachu ze zkoušek či písemek. Možná se to teď zdá nemožné – děti sebejistě a s radostí angličtinu budou používat i když já sama/sám nejsem rodilý mluvčí?  Nevadí, pochyby jsou v pořádku. Jak ale ukazují zkušenosti jak moje tak rodičů z kurzu, máme tendenci sebe i  děti podceňovat a ty nás pak brzy mile překvapí, jakou rychlostí se jejich znalosti rozvíjí. Nic nepřijde přes noc a trochu snahy s přípravou vás to stát bude. Ale já už vím, k jakým úžasným výsledkům to vede a a jak na to. A hlavně vím, kolik stresu vám to oběma do budoucna ušetří a jakou upřímnou radost pak budete mít vy i vaše děti 🙂

“Co když zjistíme, že se nám to nelíbí?”

Kurz si můžete vyzkoušet celých 14 dní. Pokud vám bude připadat, že jste nedostali, co jste chtěli, ráda vám vrátím 100% kurzovného zpět. Nic neriskujete. Zkusíte si to, a když to bude fungovat, budete pokračovat. Kdyby ne, dostanete peníze zpět.

I vy můžete naučit svoje děti anglicky. Už od 2 let věku.
Přestaňte se učit, začněte si hrát!

Co vše najdete v kurzu?

27 výukových videí kdykoliv dostupných online ve vašem účtu (2200Kč)

Album 20 nejoblíbenějších písniček od Super Simple Songs ke stažení v mp3 (320Kč)

Balíček materiálů poštou, který obsahuje:

Souhrn z videí na laminovaných kartičkách pro snadné učení i praktické “taháčky” na lednici, na zrcadlo i do čekárny k zubaři (390Kč)

Ručně šité desky, aby bylo vše snadno po ruce (150Kč)

Kartičky s texty písniček i jejich překlady (240Kč)

Deniček My English Diary na váš osobní příběh o prvních anglických krůčcích vašich dětí (180Kč)

Ručně vyrobený vybarvovací látkový kamarád, který s vaší pomocí může mluvit anglicky a s výukou vám opravdu “hravě” pomůže (190Kč)

Anglická ilustrovaná knížka pro děti dle výběru (260Kč)

Srozumitelná metodika, praktický motivační “checklist” a pracovní listy, abyste se cestou nikde neztratili (110Kč)

Poštovné a balné (150Kč)

Navíc ke kurzu zdarma získáváte: Moji pravidelnou podporu e-mailem po dobu min. 1 roku, unikátní metodiku, tipy na radostné společné objevování v průběhu kurzu a mnoho bonusů k vyzkoušení, stažení a hraní

Prázdninová akce