Online kurz

Online kurz

Co je tu pro vás připraveno?

Dozvíte se vše najednou

Uvidíte JAK konkrétně pracovat V ANGLIČTINĚ S DĚTMI. Okamžitý přístup ke všem 27 výukovým videím a dalším materiálům KE STAŽENÍ online. Angličtinu snadno začleníte do denního programu. Vše budete mít shrnuto ve výukových materiálech a kartičkách, tak abyste měli potřebné snadno po ruce.

Sada výukových materiálů

POŠTOU vám pošlu veškeré VÝUKOVÉ MARIÁLY, které vám na cestě kurzem pomohou. Laminované kartičky s texty, slovíčky a obrázky, nápady na hry a aktivity, písničky, příběhy i pracovní listy pro rodiče a pedagogy, krásný deníček My English Diary, knížku i ručně šitého látkového kamaráda, který s angličtinou pomáhá.

Nic nemůžete zmeškat

Kurz NENÍ ČASOVĚ OMEZEN, videa můžete sledovat opakovaně, nebo se k nim vracet. Učíte se, kdy se vám chce a kdy můžete. Nezaskočí vás ani zarděnky, ani návštěva babičky. Vše si řídíte sami.  Žádnou hodinu u nás nezmeškáte.

Zázemí a podpora

Získejte další pomoc a podporu prostřednictvím Skypu nebo na naší uzavřené FACEBOOKOVÉ skupině. Jednoduše se na nás můžete obrátit i  přímo v kurzu.

Šetříme váš čas

UNIKÁTNÍ METODA spojení Montessori metodiky a vlastních zkušeností. Metoda je připravená pro české rodiče a pedagogy, kteří mohou děti učit, i když sami nejsou rodilí mluvčí ani skvělí angličtináři. Vše vyzkoušeno v praxi.

Přípravu uděláme za vás

VŠE JE PŘIPRAVENO. Kromě online materiálů a balíčku s podklady budete dostávat providelné informace, které vám pomohou kurzem proplout hladce a s radostí.

Bonusová videa

Jak zapojit Montessori principy do výuky angličtiny nebo jaká jsou nejoblíbenější pohybová cvičení k písničkám od Super Simple Songs a mnoho dalšího.

Podívejte se na naše videa
a získejte inspiraci pro vaše aktivity.

MP3 písničky ke stažení, poštou souhrnné materiály k videím i písničkám a malý anglický kamarád k vybarvení

desky

Zkušenosti s kurzem

“Získala jsem spoustu tipů jak na práci doma se svými dětmi tak do výuky.  Díky speciálním kartičkám teď už děti  samy s lehkostí umí angličtinu použít v běžných denních situacích, třeba při oblékání nebo stolování. Stačí si na angličtinu občas vzpomenout a mít pomoc hned na očích. Smysluplné využití jazyka pak baví i mne a mohu se tak sama zlepšovat. ” (Katka K.)

“Bylo pro nás jednoduché si během dne angličtinu připomenout a staraly se o to děti samy. Stačilo mít nápady na kartičkách po ruce a z videí jsme věděli jak na to.  Jak si u oblíbené hry povídat nebo jak zapojit všechny smysly. Třeba hra “I spy”  se hrála i na oblečení panenek. Děti se tak krásně rozmluvily a braly angličtinu jako součást hry.” (Martina V.)

ke každému kurzu knížka vám na míru

Záleží nám hlavně na tom, aby si angličtinu
děti oblíbily a rádi se k ní samy vracely.

Smysluplné a přirozené učení.

100% Záruka vrácení peněz 
14 dní na zkoušku

Všechny naše kurzy si můžete vyzkoušet celých 14 dní. Pokud vám bude připadat, že jste nedostali, co jste chtěli, rádi vám vrátíme 100% kurzovného zpět. Nic neriskujete. Zkusíte si to, a když to bude fungovat, budete pokračovat. Kdyby ne, dostanete peníze zpět.