Online kurz

Online kurz

neučte se, hrajte si! 

I vy můžete být skvělým průvodcem angličtinou svým dětem.

První online kurz angličtiny pro děti 2-6 let vytvořený pro české rodiče a pedagogy s využitím Montessori principů.

Poznávání angličtiny přirozeně a s respektujícím přístupem.

Dozvíte se vše najednou

Uvidíte JAK konkrétně pracovat V ANGLIČTINĚ S DĚTMI. Okamžitý přístup ke všem 27 výukovým videím a dalším materiálům KE STAŽENÍ online. Angličtinu snadno začleníte do denního programu. Vše budete mít shrnuto ve výukových materiálech a kartičkách, tak abyste měli potřebné snadno po ruce.

Sada výukových materiálů

POŠTOU vám pošlu veškeré VÝUKOVÉ MARIÁLY, které vám na cestě kurzem pomohou. Laminované kartičky s texty, slovíčky a obrázky, nápady na hry a aktivity, písničky, příběhy i pracovní listy pro rodiče a pedagogy, krásný deníček My English Diary, knížku i ručně šitého látkového kamaráda, který s angličtinou pomáhá.

Nic nemůžete zmeškat

Kurz NENÍ ČASOVĚ OMEZEN, videa můžete sledovat opakovaně, nebo se k nim vracet. Učíte se, kdy se vám chce a kdy můžete. Nezaskočí vás ani zarděnky, ani návštěva babičky. Vše si řídíte sami.  Žádnou hodinu u nás nezmeškáte.

Zázemí a podpora

Získejte další pomoc a podporu prostřednictvím Skypu nebo na naší uzavřené FACEBOOKOVÉ skupině. Jednoduše se na nás můžete obrátit i  přímo v kurzu.

Šetříme váš čas

UNIKÁTNÍ METODA spojení Montessori metodiky a vlastních zkušeností. Metoda je připravená pro české rodiče a pedagogy, kteří mohou děti učit, i když sami nejsou rodilí mluvčí ani skvělí angličtináři. Vše vyzkoušeno v praxi.

Přípravu uděláme za vás

VŠE JE PŘIPRAVENO. Kromě online materiálů a balíčku s podklady budete dostávat providelné informace, které vám pomohou kurzem proplout hladce a s radostí.

Bonusová videa

Jak zapojit Montessori principy do výuky angličtiny nebo jaká jsou nejoblíbenější pohybová cvičení k písničkám od Super Simple Songs a mnoho dalšího.

Podívejte se na naše videa
a získejte inspiraci pro vaše aktivity.

MP3 písničky ke stažení, poštou souhrnné materiály k videím i písničkám a malý anglický kamarád k vybarvení

desky

Zkušenosti s kurzem

“Získala jsem spoustu tipů jak na práci doma se svými dětmi tak do výuky.  Díky speciálním kartičkám teď už děti  samy s lehkostí umí angličtinu použít v běžných denních situacích, třeba při oblékání nebo stolování. Stačí si na angličtinu občas vzpomenout a mít pomoc hned na očích. Smysluplné využití jazyka pak baví i mne a mohu se tak sama zlepšovat. “ (Katka K.)

„Bylo pro nás jednoduché si během dne angličtinu připomenout a staraly se o to děti samy. Stačilo mít nápady na kartičkách po ruce a z videí jsme věděli jak na to.  Jak si u oblíbené hry povídat nebo jak zapojit všechny smysly. Třeba hra „I spy“  se hrála i na oblečení panenek. Děti se tak krásně rozmluvily a braly angličtinu jako součást hry.“ (Martina V.)

Zažijte jiný pocit než známe ze školních lavic

Na co možná právě myslíte? 

Půjde nám to?“

Nebojte. Všechny děti mají talent na jazyky. Jen se podívejte, jak rychle reagují na česká slova, ještě než je umí samy použít. A jak rychle se jejich schopnost mluvit rozvíjí v češtině. S angličtinou to není jiné.

V předškolním věku si další řeč osvojí naprosto přirozeně, hravě. Věřte sobě i jim, protože já vím, že to zvládnete. Možná se to teď zdá nemožné – děti sebejistě a s radostí angličtinu budou používat i když já sama/sám nejsem rodilý mluvčí a angličtina není dokonce ani moje silná stránka? Nevadí, pochyby jsou v pořádku. Neslibuji vám zázraky. Nic nepřijde přes noc a nějakou snahu vás to stát bude. Ale já už vím, že to přijít může a a jak na to 🙂 A hlavně vím, kolik stresu vám to oběma do budoucna ušetří a jakou upřímnou radost pak budete mít vy i vaše děti :-))

Záleží nám hlavně na tom, aby si angličtinu
děti oblíbily a rádi se k ní samy vracely.

Smysluplné a přirozené učení.

100% Záruka vrácení peněz 
14 dní na zkoušku

Všechny naše kurzy si můžete vyzkoušet celých 14 dní. Pokud vám bude připadat, že jste nedostali, co jste chtěli, rádi vám vrátíme 100% kurzovného zpět. Nic neriskujete. Zkusíte si to, a když to bude fungovat, budete pokračovat. Kdyby ne, dostanete peníze zpět.