Super jednoduché písničky

Děti milují písničky a pro zpestření klidně i ty anglické! Pak vás mile překvapí, když si je začnou broukat samy a stále přesněji  : )

Začněte hned!

Zvesela a stylově : )

Moc si cením spolupráce se Super Simple Songs a výtvarnicí Katkou Kunclovou (a nadšenou průvodkyní angličtinou svým 3 malým dětem : ) Dohromady se snažíme, aby bylo setkání s angličtinou pro děti i dospělé příjemným zážitkem, měli všechny vychytávky po ruce a užili si jí se vší parádou!

Co je pro vás v balíčku připraveno

Album 20 ti písniček v mp3 formátu  včetně sing-alongs. V rámci připravené licence stačí soubory jen stáhnout.

Praktické kartičky s textem a obrázky ke každé z písniček. Jsou zalaminované, takže můžou být stále po ruce.

Ručně šitá kabelka nebo brašnička pro malého objevitele, aby kartičky byly stále po ruce. Vyberte si tu šik právě pro vás!

Video jak si s dětmi užít písničky i v pohybu ať už třeba spolu doma nebo ve skupině. Uvidíte jak hravě zapojit ručky i celé tělo.

Všechny písničky si děti mohou užít jak ve video, tak i audio a textové podobě s obrázky. Budete mít po ruce i překlady.

Galerie písničkových videí v prostředí tak trochu mimo YouTube. Snadno se dětem ovládá zejména na tabletu.

Památníček na vaše jedinečné zážitky s angličtinou. 15 stran na vzpomínky a radosti z prvních pokroků.

Děti tyto materiály milují a jejich nadšení mi bylo inspirací pro tento balíček. Je potěšením sledovat tu upřímnou radost!

PROČ NÁS SUPER SIMPLE SONGS TAK BAVÍ

CO ZAŽÍVÁTE SE SUPER SIMPLE SONGS

Jitka : Do teď si nechtěl syn čisti zuby nebo umývat ruce a jak si vzpomene na anglickou písničku o umývání, hned je to hra a provozoval by to s nadšením několikrát denně.

 

Lucie:  Je to velká pomoc, když chci uklízet, jen tak si zabroukám kousek z písničky „clean up“, syn hned zbystří a vystartuje uklízet. Brouká si a sbírá hračky : -)    

 

Katka: Dcerka si nedávno sedla k máselničce, se zaujetím ji otvírala a zase zavírala a broukala si „open – shut“ ze své oblíbené písničky.

UNIKÁTNÍ A RUČNĚ ŠITÉ

Na písničkové kartičky jsou připraveny kabelky barevné dívčí, klučičí s dopravními prostředky nebo i brašničky usměváčci, které navrhoval 6ti letý designér Kubík a moc se mu povedly. Vyberte si ten pravý vzor pro vás a napište mi jej do poznámky v objednávce nebo na adresu eva@englishwithkids.com

PÍSNIČKOVÝ BALÍČEK