V pohybu a všemi smysly

LETNÍ KURZÍK

První dopolední  setkání  z našeho letního kurzíku máme úspěšně za sebou. Byli jsme opět v pohybu s písničkami od Super Simple Songs.  Písničku „5 Little Monkeys“ jsem si užili i na trampošce, kde je velmi oblíbená 🙂 a ukázali jsme si jak u ní zaměstnat i ručky.

Zažívali jsme si spoustu jednoduchých opposites jako je  UP-DOWN, FAST-SLOW  a k zábavě pomohlo i jednoduché prostěradlo a tak si to děti skvěle užily.

Monkeys jsme si připomněli v tvořeníčku a zbylo i dost času na picnick po anglicku či oblíbené anglické knížky 🙂

Z našeho druhého letního setkání v srpnu. Užíváme si angličtinu v pohybu a všemy smysly.

Sejdeme se ještě  18.9. 2017 od 9:30 do 11:45 hod. Můžete se přidat 🙂

ZÁŽITKY Z MINULÉHO ROKU

V kurzu nás provází spousta písniček od Super Simple Songs a milých anglických říkaček typu vařila myšička kašičku či takhle jedou páni v anglické verzi.  Pomáhá nám i videotéka oblíbených písniček a praktické laminované kartičky se souhrnem aktivit.  O zpestření běžného denního programu doma nebo s písničkami na CD v autě je tak s jistotou postaráno.

Dnes jsme si společně prožili spoustu pohybových aktivit spojených s hudbou, zacvičili jsme si třeba s oblíbenými písničkami Make a Circle , Walking walking , posvačili jsme s angličtinou a četli si z knížky Brown Bear.

Používáme angličtinu v běžných denních situacích při jídle či umývání a hrajeme zážitkové hry. Protože na hodinách mluvíme v angličtině, shodli jsme se, že to bude i prima procvičování pro maminky. Můžeme tak „růst spolu“.

Najdeme i místo na anglickou herničku (povídání s dětmi v angličtině o tom co právě dělají), prostor na další ukázky, rady a tipy a povídání rodičů o pokrocích a o tom co právě děti v angličtině zajímá, abychom to mohli při našich setkáních zohlednit.

Vše si lze zapisovat i do speciálních deníčků 🙂 Je v nich prostor na vzpomínky o svých oblíbených anglických písničkách, knížkách, říkačkách….a jaké bylo první anglické slovíčko či věta, prostě hezké místo na spoustu osobních zážitků.

 

 

Rodiče najdou další podporu třeba na uzavřené facebookové skupině, nebo záznam z hodiny v případě nemoci.

Pokud máte zájem o podobné kurzy i u vás nebo se chcete přidat k nám piště nebo volejte. Těším se na viděnou:-)

 

eva.potociarova@gmail.com

Tel: 723 371 069