Angličtina s dětmi Montessori cestou

Hledala jsem cestu jak předávat dětem svoje znalosti angličtiny. Vyhovuje mi čeština jako hlavní jazyk, nechtěla jsem mluvit pouze anglicky. Protože jsou mi blízké Montessori principy ve vzdělávání, nakonec jsem zjistila, že mohou skvěle  fungovat i pro učení jazyků.

Objevili jsme spolu s dětmi cestu, která nám vyhovuje a baví nás a hlavně umožňuje opravdové osvojení jazyka bez ostychu.

Častokrát se o anglické momentky během dne se starají vlastně děti samy. Stačí být pouze průvodcem. A pro mne to je i super procvičování angličtiny na mateřské.

Zkuste naše online kurzy  a materiály pro děti 0-3 roky nebo pro všechny děti  do 6 let  a třeba se uvidíme v našem kurzu 😉.

Propracovaný koncept s materiály k tisku, se kterým zvládnete integrovat angličtinu do běžných denních aktivit a dosáhnout viditelných výsledků 🙂

Uvidíte, JAK konkrétně pracovat S DĚTMI.  Anglické chvilky snadno začleníte do každodenního programu. UNIKÁTNÍ METODA vytvořená s využitím principů Montessori pro české pedagogy i aktivní rodiče.