Nikdy to nebylo jednodušší

Užitečná zábava v předvánočním shonu aneb rodilý mluvčí až do obýváku!

Chtěla bych se s Vámi podělit o tip na krásně připravené nové webové stránky plné písničkových videí, které si děti mohou užívat bez reklam a tak trochu bezpečněji mimo YouTube.

A písničky u nejmenších prostě frčí. Stačí jen milý průvodce dospělák po ruce a přirozené učení bez námahy je tu. Jako třeba tady, když si holky hrají na písničky Super Simple Songs.

 

Písničky jsou pro děti super jednoduchou a srozumitelnou cestou k poznávání nového jazyka a nové technologie a služby nám přinášejí rodilého mluvčího až domů a zdarma. Prostě skvělá příležitost pro celkově jiný přístup! Zkuste začít a prohlédnout si nové stránky https://supersimpleonline.com

 Stačí malá podpora ze strany dospělých a děti se učí závratnou rychlostí.

Jak přesně na to najdete u nás v online kurzu. Navazujeme na oblíbené písničky a jdeme o krok dále tak, aby učení bylo pro děti efektivní, přirozené a jednoduché.

Děti mají právě v raném předškolním věku úžasný talent na jazyky.

Zorientujte se v tom, jak může být sdílení druhého jazyka přirozené a začnete věřit více sobě i svým dětem. Na společné cestě se budete moci i  sami zlepšovat. Naše výukové materiály vám budou snadným průvodcem.