Super Simple Songs písničky i videa

Děti milují písničky a pro zpestření klidně i ty anglické! Pak vás mile překvapí, když si je začnou broukat samy a stále přesněji a budou nadšené, když se třeba přidáte 🙂

Super Simple Songs  nabízí již přes 100 zábavných písniček s lehce zapamatovatelnými texty, které se dají snadno spojit  s pohybovými aktivitami a přímým zapojení dětí do dění takže obsah snadno pochopí.  Kouzelné mi přijdou i jejich písničky, kterými si  lze osvojit anglická slovíčka při každodenních  činnostech jako je umývání, oblékání a stolování.

Když jsou písničky stále po ruce a někdy se na ně naváže třeba drobnou hrou, tak jak to máme v kurzech, učení probíhá naprosto přirozeně a v pohodě.

Písničky Super Simple Songs se snažíme v kurzech mít stále po ruce:

  • krásně animovaná videa jsou snadným začátkem, 
  • audio verze těchto písniček se hodí mít v mp3 formátu  třeba připravené v autě,
  • jako taháček je fajn kartička s textem a obrázky, když bychom si písničky chtěli spolu s dětmi zazpívat jen tak a zrovna si nemůžeme vzpomenout na text (což byl můj běžný problém a tak to s těmito kartičkami vlastně začalo).

 

 Tuhle trojkombinaci děti milují a přirozeně a snadno se učí. Pak už angličtinu nemusíte myslet, o to se postarají samy.“ 

 

Chcete také zažít jiný přístup k výuce než známe ze školních lavic a dopřát dětem přirozené osvojování druhého jazyka již od dvou let věku? Zapojit všechny smysly a zájmy dětí, zažehnout chuť do poznávání, které přetrvá? Podívejte se na naši ukázkovou lekci zdarma.