Dárek a hrající přáníčko – tvoření s angličtinou

Buď na Valentýna nebo vlastně kdykoliv, kdy potřebujete někoho potěšit přáníčkem a vlastnoručním dárečkem, by se mohl hodit tento nápad:

 

Dáreček: Vyberte si oblíbený čajík, schovejte štítek mezi dvě srdíčka, tak aby nebyl vidět a zabalte jej do obálky. Jak ji vyrobit jsem našla na pinterestu třeba tady.

Přáníčko: Pro studenty z online kurzu jsem připravila šablonu, která Vám pomůže dát dohromady hrající přáníčko za chviličku. Ke stažení je tady: Vzkaz pro přáníčko

Vystřihněte vzkaz a kódík. Obojí nalepte dovnitř. Na přední stranu si vyberte jedno ze srdíček, které se Vám zamlouvá a nechte děti dovymalovat a dodekorovat vlastními nápady.

QR kódík po načtení zahraje oblíbenou písničku Skidamarink od Super Simple Songs.  Pusťe si ji s dětmi a naučí se i  něco nového z angličtiny.

Více nápadů na tvoření, písničky, hrátky a cvičení s angličtinou  najdete v mých kurzech. Zkuste třeba online kurzy  a materiály pro děti 0-3 roky  😉.

 

Propracovaný koncept s materiály k tisku, se kterým zvládnete integrovat angličtinu do běžných denních aktivit a dosáhnout viditelných výsledků 🙂

Pro MŠ či dětské skupiny mám připraven kurz jak sami zvládnout integrovat angličtinu  pro všechny děti  do 6 let  😉. Uvidíte, JAK konkrétně pracovat S DĚTMI.  Anglické chvilky snadno začleníte do každodenního programu. UNIKÁTNÍ METODA vytvořená s využitím principů Montessori pro české pedagogy.