Omalovánka & slovíčka

Hravá angličtina co zvládnete klidně i spolu doma : )

Slovníček:

  • RABBIT –  zajíček
  • CARROT – mrkvička
  • OPEN – SHUT, otevřít-zavřít (navazuje na písničku Open Shut plnou jednoduchých protikladů, kterou ráda používám v hodině a děti  ji zvládnou již od dvou let, jako třeba tady ve videu)
  • můžete si všimnout i BIG EARS (velkých uší) and BIG MOUTH (velké pusy)

A při vybarvování můžete komentovat anglicky barvičky co malý výtvarník použil.

Stáhněte si hravou omalovánku i se slovíčky a správně ji přehněte, aby se mrkvička schovala. Pak už je připraven na hraní.  STÁHNOUT zajic.pdf

Za výkres děkuji kamarádce Katce, která tyhle veselé omalovánky tvoří a také všechny šité desky a pomůcky do kurzů, aby byly co nejvíce vymazlené a praktické : )

Chcete také zažít jiný přístup k výuce než známe ze školních lavic a dopřát dětem přirozené osvojování druhého jazyka ? Zapojit všechny smysly a zájmy dětí, zažehnout chuť do poznávání, které přetrvá?

Zkuste naše online kurzy  a materiály pro děti 0-3 roky nebo pro všechny děti  do 6 let  a třeba se uvidíme v našem kurzu 😉.

 

Propracovaný koncept s materiály k tisku, se kterým zvládnete integrovat angličtinu do běžných denních aktivit a dosáhnout viditelných výsledků 🙂

Uvidíte, JAK konkrétně pracovat S DĚTMI.  Anglické chvilky snadno začleníte do každodenního programu. UNIKÁTNÍ METODA vytvořená s využitím principů Montessori pro české pedagogy i aktivní rodiče.