Omalovánka & slovíčka

&

Hravá angličtina co zvládnete klidně i spolu doma : )

Slovníček:

  • RABBIT –  zajíček
  • CARROT – mrkvička
  • OPEN – SHUT, otevřít-zavřít (navazuje na písničku Open Shut plnou jednoduchých protikladů, kterou ráda používám v hodině a děti  ji zvládnou již od dvou let, jako třeba tady ve videu)
  • můžete si všimnout i BIG EARS (velkých uší) and BIG MOUTH (velké pusy)

A při vybarvování můžete komentovat anglicky barvičky co malý výtvarník použil.

Stáhněte si hravou omalovánku i se slovíčky a správně ji přehněte, aby se mrkvička schovala. Pak už je připraven na hraní.  STÁHNOUT zajic.pdf

Za výkres děkuji kamarádce Katce, která tyhle veselé omalovánky tvoří a také všechny šité desky a pomůcky do kurzů, aby byly co nejvíce vymazlené a praktické : )

Čím začít v angličtině nebo třeba kde nakoupit anglické knížky bez poštovného či jak zajistit připravené prostředí na poznávání angličtiny doma jsem pro vás připravila do souhrného ebooku. Obsahuje osvědčené tipy, kterými bych vás chtěla inspirovat ke snadnému (ne)učení angličtiny ve stylu anglických maminek a tatínků, abyste mohli být vašim dětem osvíceným průvodcem dalším jazykem, aniž byste museli být rodilí mluvčí.

Stáhnout ebook zdarma

Co malé děti určitě zaujme a stojí za to vyzkoušet?  Děti mají v raném věku neopakovatelný talent na jazyky a stačí jen malá podpora pro snadný začátek.

Materiály pro první krůčky s dětmi do 3 let