Hračka i kurz šité na míru

S malým látkovým parťákem, co mluví třeba právě anglicky, se všechno učí lépe. Když je navíc vytvořen přesně podle dětské fantazie, je to něco jako oživlý sen. Děti je pak nedají z ruky a maminky i lektorky mají po ruce skvělou pomoc nejen s angličtinou, ale třeba s usínáním, převlékáním nebo u jídla. Jak píšete, váš osobní „látkáč“ s vámi chodí i na vycházky či do obchodu. Vybarvěte si toho svého nebo nám pošlete vlastní návrh na unikátní hračku.

K našemu online kurzu dostanete vybarvovací látkovou postavičku ZDARMA.

Už při vybarvování si můžete s dětmi užít spoustu legrace a třeba se naučit nebo zopakovat barvy i části těla. Nový kamarád je na světě za pár minut.

Svého kamaráda si dokonce můžete navrhnout úplně sami! Naše skvělá výtvarnice Katka Kunclová ho pak pro vás ušije přesně tak, jak se zrodil ve fantazii vašich dětí nebo vás. Pošlete nám váš obrázek na eva@englishwithkids.com a těšte se na splněné sny.

Katka je mámou tří malých dětí, s nimiž se společně učí anglicky v našem online kurzu. Všechny je to moc baví, dokonce sama říká: „angličtina je pro nás příjemné zpestření bez času navíc, takže zvládám i svoje výtvarné aktivity pro další malé objevitele :-)”. Všechny ty krásné obaly na kartičky a výukové materiály jsou jejím dílem.

Přestaňte se učit, začněte si hrát!

Chcete také zažít jiný přístup k učení jazyků, než známe ze školních lavic?

Přáli byste si, aby se vaše děti domluvily anglicky, aniž by učení bylo mučení, nuda a otrava pro ně i pro vás? Víte, že děti si mohou zcela přirozeně a hravě osvojit angličtinu již od raného dětství? Podívejte se na ukázkovou lekci zdarma  a třeba se budeme brzy potkávat v našem hravém online kurzu 😊

„Hello I am a yellow rabbit, I am a ballerina and I am a scary monster and we love to speak English (with a little bit of your help :-).“